Prihlásenie

Pouličné solárne svietidlá

Solárne lampy určené pre pouličné a verejné osvetlenie pre mestá a obce

Trápia Vás tmavé ulice vo vašom meste či obci?

Solpro solárne svietidlá sú vhodné pre pouličné osvetlenie, ktoré dokážu osvetliť ako svietidlá na elektrinu.
Solárne lampy majú výkonné solárne panely, LED svietidlá a bezúdržbové batérie, s ktorými dokážu svietiť 8 až 12 hodín denne aj po troch dňoch bez slnka za sebou a viac pri úspornom nastavení.
So solárnou lampou osvetlite priestor v meste či obci kde nemáte možnosť pripojenia na elektrinu, alebo prípojka elektriny je drahšia ako samotné obstaranie solárnych lámp. Solárne svietidlá Solpro majú možnosť pripojenia aj k elektrine, ktorá je výuživaná na dobíjanie solárnej batérie pri nedostatku slnečného svitu.

Fotovoltaická solárna pouličná lampa, čerpá svoju energiu zo slnka. Umiestnenie lampy môže byť ľubovoľné, všade tam kde je zložité a nákladné priviesť elektrickú energiu. Svietidlo sa zapína pri šere a vypína automaticky spolu s denným svetlom. Samozrejme treba zohľadniť aj správne umiestnenia solárnych lámp, aby na fotovoltaický panel dopadalo priame slnečné žiarenie bez tienenia stromov alebo budov.

Čítať ďalej...

Ako fungujú Solpro solárne pouličné lampy?

Solárne pouličné lampy sa skladajú z viacerých komponentov.

Sú to:
kotviace prvky, stĺp, otočná príruba k držiaku skrinky batérie, skrinka batérie a ovládače svietidla, držiak solárneho panelu, fotovoltaický solárny panel, výložník LED lampy, LED lampa, batéria s potrebnými káblami a skrutkami na zmnotovanie celej solárnej lampy.

Ako to funguje?
Fotovoltaický solárny panel zachytáva slnečnú energiu, ktorá prechádza ovládačom nabíjania batérie a ukladá sa v batérií. Tá potom zásobuje energiou LED lampu. Všetko to riadi mikroprocesor, Čítať ďalej...

Pomôcka pre odber noviniek